להזמנת טיול: 052-3509529


צהלה טיולי איכות אקולוגיים   |  נייד: 052-3509529  |  דוא"ל:  tzahala.eco@gmail.com

נשים סוערות, מנהיגות ופורצות דרך מהמאה שעברה עד היום

מיוחד ליום האישה!! בסיור סוער ועוצמתי בעקבות נשים נפגוש את הדמויות הנשיות שעיצבו את ההיסטוריה הציונית, נשים יוצרות החיות ביננו ובעיקר - נפגוש את האישה החזקה שבנו..שרה אהרונסון / סיור בעקבות שרה אהרונסון האישה החזקה, העקשנית, הלוחמת, מלאת התשוקה, הצברית הראשונה... המיתוס אל מול האמת!

ניטה בנטוויץ / אהבה ללא גבולות, סוערת, טראגית בין בני זוג שבחייהם ובמותם לא נפרדו ורק טירה עזובה נותרה מאהבתם העצומה..

אמה ברגר / מנהיגה אחרת שהובילה קבוצה שלמה של גרמנים ציונים אוהבי ישראל לזכרון יעקב. חייהם המרתקים של אנשי הקהילה בקיבוץ בית אל וטעימות פרלינים מעשה ידיהם..


ניתן לתאם מפגשים עם דמויות מקומיות בזכרון יעקב:

ענת וייס - גלריית הזכוכית של ענת וייס אוצרת בתוכה חלום שהתגשם כאשר הרוקחת נטשה את בית המרקחת האפרורי והחלה לרקוח חלומות ויצירות מזכוכית. נבקר בגלריה, נתכבד בתה קינמון חם ונשמע את סיפורה האישי של ענת.

גליה פרדו / מפגש בחצר לו-לה עם גליה פרדו שעשתה שינוי בחייה והגשימה חלום קצת אחר, במושבה המנומנמת פתחה חנות אירוטית קטנה ושובבה. מפגש עם אישה הכי נורמטיבית שאפשר לדמיין לשיחה קולחת ומלאת הומור.

וגם מחוץ לזכרון יעקב:

כרם מהר"ל / חוות מקורה, חווה אורגנית שהוקמה ע"י אורנה רילוב כחוות בודדים בה גידלה את ילדיה ללא חשמל וטלפון אך עם המון עצי זית.

יש מאין - גלריה / דליה בונה אמנית יוצרת מחומרים ממוחזרים עם אמירה מאד ברורה כמעט על כל נושא בעולם.

ומה איתך?  הזמיני סיור מיוחד זה לצוות עמיתות מהעבודה, למפגש חברות, לחגיגת יום הולדת אחרת ולכל אירוע משמח.לקבלת הצעת טיול לקבוצות ליום האישה צרו קשר באתר או במייל עם צהלה ברוש
tzahala.eco@gmail.com