לחוות. לפגוש. להתרגש.

טיולי איכות עם צהלה ברוש הופכים יום גיבוש לחוויה

 

טיול אהבות אסורות בזכרון יעקב

סיור הדגל בזכרון יעקב, שנבנה מתוך סיפורי המייסדים, סיפורים פיקנטיים של מאחורי הקלעים שרק המקומיים מכירים ומלחששים בסוד.. נטייל בין חצרות וסמטאות המדרחוב, נכיר דמויות מרתקות ונשמע סיפורי אהבה, בגידה ועוד.

 

טיול נשים סוערות ואוהבות

מנהיגות אוהבות, סוערות, מלאות תשוקה שהטביעו או חותמן בזכרון יעקב. נטייל בין טירה עתיקה, בית הבראה טבעוני, לקיבוץ בלב המושבה ועד לביתה של שרה אהרונסון. נעבור בין גלריות וחצרות מיוחדות.

נטעם פרלינים שוקולד בוטיק בעבודת יד ונרים כוס יין או סנגריה.

 

טיול בנימינה מתחדשת

נפתח את הסיור בחאן זרעוניה, חאן שהוא לא חאן אבל יש לו סיפור של אז והיום, כולל באר אנטיליה משומרת ויפיפיה. נמשיך ליקבי בנימינה לסיור וטעימות מהיינות המשובחים, נספר על אהוד מנור ונשמע משיריו ונקנח בסדנת קפה, סיפורי קפה מרחבי העולם וטעימות של קפה משובח ומשהו מתוק ליד.

 

טיול אל רכבת העמק ונחל השופט

טיול במרחבים הירוקים של עמק יזרעאל. נתחיל במעיין אלרואי ותחנת הרכבת המשומרת, עם הקרונות הצבעוניים וסיפורו הססגוני של נחום היזם של שימור התחנה והקרונות. נמשיך ליקב טוליפ והסיפור המיוחד של היקב ונקנח בטיול בטבע, מסלול נח להליכה בנחל השופט ליד פלגי מים זורמים. 

 

טיול אל סודות בית לחם הגלילית

בין גבעות ירוקות ויער אלונים חבויות מושבות הטמפלרים בית לחם הגלילית ואלוני אבא. נשמע את סיפורם של הטמפלרים והקמת המושבות עם ובלי כנסייה, ננבור בספריו של מאיר שלו איש המקום, נבקר בחוות התבלינים ונשמע איך הם יכולים להשפיע על בריאותינו הפיזית והנפשית, נשתה תה פירות יער ונמשיך לנהלל לבוסתן המיוחד של מרכז המבקרים "לבידו"

 

 

 

 

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

שלחו

שם​

required field

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון​

required field

מייל​

required field

הודעה

required field

צרו קשר

 

צהלה ברוש

נייד: 052-3509529

ת.ד. 4447 זכרון יעקב

פקס: 04-6290139

tzahala@ecotour.co.il